20 Şub 2015

Özgecan...

  Benden iki yaş büyük... Ama şu an yaşını hiç umursamıyorum. Aslına bakacak olursanız adını da... Nerede yaşadığı, ne iş yaptığı, nasıl bir ömür sürdüğü hiç umurumda değil. Umurumda olan tek şey son 24 saati ve onun 24 saati ile birlikte kalan ömrünü elinden alan o şeref, haysiyet, insanlık, hayvanlık, canlılık ve bilimum bütün canlılarda (insanda bile değil -gerçi hayvanlar ve bitkiler bunu zaten yapıyorlar-) doğuştan var olması gereken her şeyin yoksunu olan o sıfat bile bulamadığım, bulsam dahi o sıfatı kirletecek olmanın verdiği acıyla ona ne diyeceğimi bilemediğim kişi(buyurun kişi sıfatı kirlendi işte gitti güzelim sıfat)... Sıfatlara kıyamamak nedir ya? Kelime sarf etmeye kıyamamak çünkü ondan sonra gelen kelimenin bile kirleneceğini düşünmek... Çünkü o (o da gitti) kaç gecedir rüyalarıma giren, girdikçe içimdeki şeytanı ortaya çıkaran, işkence konusunda Çin ve Nazileri, beni kıskandıracak hale getirten Q. adlı şahıs (Türkçe'de Q harfi yok o kirlensin bari (Çok özür dilerim Q!))

  Aslına bakarsanız şu an çok fazla sakinim çünkü az önce ağladım ve sanırım bir damla da olsa deşarj olmayı becerdim. Şimdi Q'ya yapmak istediğim işkenceleri sıralayacağım böylelikle bir nebze rahatlamak istiyorum çünkü öbür türlü bana rahat uyku yok. En azından hayalde olsa ona işkence etmek istiyorum. Buyrun içimdeki şeytanın planlarına:

1) Ayaklarının alt tabanlarını uyuşturmadan soyarak (tanıdık geldi mi? Bakınız: http://kelimesikelimesine.blogspot.com.tr/search?q=kafkas+s%C3%BCrg%C3%BCn%C3%BC ) dümdüz pürüzsüz bir zemine japon yapıştırıcısı ve zamkı karıştırak ayakları arasında boşluk kalmayacak şekilde yapıştırmak. Ardından ellerini arkadan bağlayarak bayılmak üzere olana kadar (ama bayıltmadan ya da öldürmeden) dövmek (Özgecan'a benzeyen bir kadın yaparsa daha güzel tadı çıkar)

2) Uyuşturmadan hadım ederek genelevlere pazarlamak. (Aslında bana ait değil bu Suzy'e ait. Ama çok mantıklı değil mi?)

3) Ortaçağ Fransa'sında tecavüzcülere uygulanan ceza. (Lütfen bunu araştırın. Paylaşamayacağım kadar iğrenç bir görüntü)

4) Gözlerini, ellerini, ayaklarını bağlayıp, ellerinde deri kırbaç, içi silme makyaj malzemesi ile dolu deri çanta bulunan 20 kadının arasına atmak.

5) Tahta sandalyeye oturur halde bağlayıp (sandalye zemine yapışık) 3-11 yaş arası kızlı-erkekli 10 çocuğun eline yağlı boya verip, adamı tuval olarak kullanmalarını söylemek, 1 saat 15 dakika sonra çocukları odadan çıkartıp adamın boy boy fotoğraflarını çekerek tüm Türkiye'ye ve dünyaya oyuncak etmek.

6) Aralıksız 24 saat aşırı yüksek sesli Hayko Cepkin'den (çok özür dilerim kendisinden) brutal vokal dinletmek.

7) Etlerini kerpetenle çekmek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarda argo ve benzeri kelimeler kullanmamaya dikkat ediniz.
Türkçenin imla kurallarına uymaya özen gösteriniz.
+18 içerikli yorumlar yapmayı aklınızdan geçirmeyiniz.
Facebook ve Twitter Türkçesiyle yazılmış; k ve v harfleri yerine q,w,x harfleri kullanılan yorumlar okunmadan silinecektir.