17 Haz 2014

İnternetsizim!

Günümüzün bedduasını yazıyorum şuan biricik okuyucularım... İNTERNETSİZ KALASICA! Evet bence benim gibi biri için en net bedduadır kendisi. 7 gündür internetim yoktu. Bir ara 'Acaba SSC'ye o tweeti attım da oda bana beddua okuyup internetimi mi kesti?' diye düşündüm ve bunu en yakın arkadaşıma söyleyerek hayatımın hatalarından birini yaptım. 'Olabilir beklerim SSC yani!' cevabını aldım. Düşünün yani o derece!

Aman Allah'ım ne eziyetti şu son 7 gün! Alışmışım yazmaya çizmeye hadi onu geçtim ders çalışmaya, boşta kaldım, içim sıkıldı (suyu da çıktı garibimin). Yazma çizme kısmını anlamışsınızdır da ders çalışma kısmı aklınızı karıştırmış olabilir. Normaldir. Şimdi çözerim ben o karışıklıkları... Ben normal 18 yaşında bir birey olarak dağınık bir insanım ve bilgisayardan da not yazdırmak hem kapladığı yer açısından hemde kırışmasından dolayı benim sinirimi bozduğu için pek hoşlanmıyorum. Dolayısıyla elimde yazılı not bulunmuyor. Bunun yerine e posta adresimde taslak olarak bulunan notlar hem ulaşılabilirlik hemde hacimsel olarak yer kaplamadığından benim için 'bal kaymak' olarak tabir edilen cinsten oluyor.

Peki bu süreç içerisinde ne yaptım? Nasıl çalıştım? Şöyle ki yalnızca 'yazar-eser-tür-içerik' çalışmaya çalıştım. Ancaaaaaak şöyle bir sıkıntım var ki bende her Türk bayanı gibi (geleceğin Türk anne aday adayının adayı olarak) içerik kısmını öğrenince 'Vaaaah yazık değil mi gül gibi gençliğinize!' şeklinde isyanlar ettim. Dolayısıyla anlayıp anlamadığımdan emin değilim ama dershane netlerimin söylediğine göre 3 net olarak yaramış bana...

Şuan ise göğüs kafesimin içinde bir yerlerde tıp tıp tıp şeklinde atan kalbim, kaburgalarımı bateri yaparak pat pat pat şeklinde büyük bir sevinçle atıyor. Çok mutluyum a dostlar internetim geldi! Allah'ım sen beni ve benim gibi aciz internet bağımlısı kullarını bir daha internet ile sınama ya Rabbim! AMİN!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarda argo ve benzeri kelimeler kullanmamaya dikkat ediniz.
Türkçenin imla kurallarına uymaya özen gösteriniz.
+18 içerikli yorumlar yapmayı aklınızdan geçirmeyiniz.
Facebook ve Twitter Türkçesiyle yazılmış; k ve v harfleri yerine q,w,x harfleri kullanılan yorumlar okunmadan silinecektir.