21 Haz 2014

'Benim Dünyam'da 'Patron Mutlu Son İstiyor'

  Efendim LYS 3'e an itibariyle 15 saat 5 dakika kalmış bulunmakta ancak bende heyecan sıfır! Hani şu 'O' harfinin yandan basık tepeden şişkin gibi duran ama aslında öyle olmayan '0'ından  (Giriş için çok uzun ve anlaşılmaz bir cümle mi oldu? Neyse benim canım okuyucularım anlar beni) Ne diyordum? Ah LYS şuan gözüme lanet uğursuz bir sınav gibi geliyor dilerim ki bu duygum yarın saat 12:30 dan sonra yerini 'Hahayyyyyyt o mu zormuş pışıııııık! Kimmiş zor!' duygusuna bırakır.

  Bu sabah kalktığımda ilk işim internetten 'Üniversite adayları sınava bir gün kala ne yapmalı?' meselesini araştırmak oldu. Karşıma çıkan listede ilk gözüme çarpan 'Kendilerini fizyolojik ve psikolojik olarak yormamalı,ders çalışmamalı,zamanlarını zihinlerini dinlenmeye ayırmalılar. Bunun için film izlemek iyi bir çözüm olabilir.'  Tabii ben bunu okurum da film izlemeden durur muyum? İlk önce son derece merak edip, 'YGS' nedeniyle gidemediğim 'Benim Dünyam' filmini içim çıkarcasına ağlayarak izledim. Ardından 'Yeter bu kadar ağlayış' diyerek 'Patron Mutlu Son İstiyor' filmine daldım.

  Şuan gideceği limanı bilmeyen gemi gibi ne yapsam diye düşünüyorum. Sanırım güzel bir duş yapıp uyuyacağım... Bu arada Türkiye'deki yaşıtlarıma (bazıları bugün sınava girdiler) başarılar diliyorum. İnşallah hepimiz yüksek puanlar alırız ve üniversiteler bizi yerleştirmek için kontenjan sıkıntısı yaşarlar. Size güveniyorum. Yüzümü kara çıkarmayın... Birde lütfen benim için dua edin. Çünkü sınavda buna ihtiyacım olmasa bile sizin yanımda olmanıza ihtiyacım olacak... Sizi çooooook sevdiğimi unutmayın ve tabii dua etmeyi... Hoşçakalın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarda argo ve benzeri kelimeler kullanmamaya dikkat ediniz.
Türkçenin imla kurallarına uymaya özen gösteriniz.
+18 içerikli yorumlar yapmayı aklınızdan geçirmeyiniz.
Facebook ve Twitter Türkçesiyle yazılmış; k ve v harfleri yerine q,w,x harfleri kullanılan yorumlar okunmadan silinecektir.