30 May 2014

Delirdim mi acaba?

 Canım sıkılıyor. Müzik dinlemek bile kafi gelmedi bugün bana. Neler oluyor? Havadan mı acaba? İçimde bir ağlama isteği var. Sabah sabah tuttum Müge Anlı'daki kardeşi evlatlık verilen adama ağladım.'Sende en azından evlatlık verilen kardeş var bende o da yok' diye... Şimdi Tarih öğretmenim yanımda olsa 'Oh ne güzel işte otur ders çalış' derdi. Ders demişken ne biçim bir strestir bu üniversite sınavı stresi? Berbat, nefes alamıyorum. Yüreğime bir şeyler ağır geliyor. Sanki kalbimin üzerine küçük bir çocuk oturdu. Ağlamak istiyorum ama neye ve neden ağlayacağımı bilmiyorum. Bazen de durduk yere öfkeleniyorum. Bir şeylerden öfkemi çıkarmak, rahatlamak istiyorum ama bunu nasıl yapacağım bilmiyorum. Bir şeyler üzerime geliyor. Kendimi hızlı tren rayına bağlanmış, üzerime treni son sürat sürüyorlarmış gibi hissediyorum. Karşıdan bakınca gayet rahat, sakin, soğukkanlı gözüküyorum ama hayır öyle değilim. Bir uzmana mı danışsam? Ayrıca sürekli uyumak istiyorum. Sanki uyuyunca tüm derdim,tasam uykuyla beraber gidecek. Vitamin takviyesi mi alsam acaba? Ah birde sürekli kendimi kurcalıyorum böyle. Delirdim sanırım. Hayır bir deliye göre aklım hala yerinde. Yalnızca fazla sıkılıyorum. Bunların haricinde konuşma isteğim gitti mesela... Her gün vır vır konuşan ben gitti yerine sürekli yazı yazan birisi geldi. Tamam önceden de yazıyordum ben de... Konuşma kısmı hayatımdan çıkınca bir boşluk oluştu orada. O boşlukla birlikte içimde bir karanlık çukur oluşmaya başladı. Böyle alttan 4. kaburganın ön kesimi, midenin olduğu yere doğru içte bir yer... Hayır karnım acıkmadı. Daha yeni yemek yedim... Neyse yeter sanırım bu kadar negatif enerji daha fazla yazmayayım sizi de sıkıntıdan çatlatmayayım.

NOT:Okuduktan sonra lütfen beddua okumayınız. Unutmayınız ki bu yazıyı size zorla okutmadım. Okumayı siz seçtiniz. Suç benim değil!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarda argo ve benzeri kelimeler kullanmamaya dikkat ediniz.
Türkçenin imla kurallarına uymaya özen gösteriniz.
+18 içerikli yorumlar yapmayı aklınızdan geçirmeyiniz.
Facebook ve Twitter Türkçesiyle yazılmış; k ve v harfleri yerine q,w,x harfleri kullanılan yorumlar okunmadan silinecektir.