4 Kas 2013

Sevindirik Olmanın Seher Vakti...

  Seni sevdiğim müddetçe ve sevebildiğim kadar mutluyum...
 Buydu birkaç ay önce elime geçen notta yazan...
Peki ya bensiz? Aklıma ilk gelen cümle buydu. Altında arkayı çevir yazıyordu. 'Hemen üzerine alınıp cıvıma internetten buldum sözü okuyunca senin cümleler topladığın aklıma geldi. Bunu da ekler dedim...' yazıyordu. İlk lafım 'Sağ ol ya bir sevindirik ettirmedin rahatça insanı' oldu. Cidden benim sevindirik olmama (mutlu olmama) neden karşı bu insanlar? Ben mi defoluyum? Onlar mı defolu? Tamam pek normal değilim. Bunu bende biliyorum. Ama o kadar da deli değilim hani...

  Yada fazla doğrucuyum... Bu olabilir sevdiğim insanlara yalan söyleyemem. Yada birisi bana birşey sorduğun da kem küm edip cevaptan kaçamam. Bundan dolayı şimdi bir arkadaşımla bozuk aram... Ne!? Yalan söyleyemezdim... Hem yalan söyleseydim iş daha kötü yerlere giderdi. Hiç istemediğim tuhaf yerlere... Hoş şimdi de pek iyi yerde değil ya neyse...

  Aman bir gün bitecekti sonuçta... Ne üzülüyorsam? Hayır bir de yalan söylediğim için bozulsa aram... Doğruyu söylediğim için bozuldu. Sorunum o!..
Of! Şuan belki de en saçma nedenden kendimi üzüyorum saf saf... Salla gitsin diyemiyorum... Neden? Nedenini bilmiyorum içimde bir cızırtı var ve oyuyor içimi salak salak... İşi gücü yok... Gelmiş beni oyuyor.... İŞSİZ!..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarda argo ve benzeri kelimeler kullanmamaya dikkat ediniz.
Türkçenin imla kurallarına uymaya özen gösteriniz.
+18 içerikli yorumlar yapmayı aklınızdan geçirmeyiniz.
Facebook ve Twitter Türkçesiyle yazılmış; k ve v harfleri yerine q,w,x harfleri kullanılan yorumlar okunmadan silinecektir.